Ateliér Haškovec byl založen na precizní práci Petra Haškovce. Dnes se Ateliér pod jeho vedením specializuje především na reliéfní ražbu a další polygrafické technologie jako je horká ražba s fólií, konvenční výsek, digitální výsek, gravírování a rastrování do kartonu, které najdou své uplatnění při zušlechťování tiskovin a u různých merkantilních zakázek.

Mimo novoročenek nabízíme i realizaci svatebních oznámení a dalších svatebních tiskovin například pozvánky, Menu, jmenovky, programy, obálky aj. Ateliér nabízí svou vlastní kolekci svatebních oznámení a její nabídka se bede stále rozšiřovat.

Ateliér Haškovec již od roku 1996 zdobí tiskoviny mnoha známých i neznámých značek, firem i soukromých osob. Mezi nejčastější potřeby zákazníků patří zpracování originálních vizitek, dopisních papírů, titulních stran časopisů a výročních zpráv či katalogů, certifikátů či pozvánek, prezentačních desek různých velikostí, obalů, krabiček, přebalů na CD, samolepek pečetí atd. V roce 2003 se stal předním výrobcem autorských firemních novoročenek využívajících všech technologií.

Reliéfní ražba z dílny Ateliéru Haškovec vždy zaručuje ostrost i nejmenších detailů a zaměřuje se na maximální reliéf vícestupňové, vystouplé i ponořené ražby včetně pasování na tisk, a to do formátu B1. Specialitou Ateliéru je nejen leptání, ale i rytí raznic. Proto se ražba z hořčíkové raznice vyrovnává ražbě z cenově náročných mosazných raznic. Dokonalý výsledek je zaručen propracovanou technologií ražby s použitím kvalitní raznice hořčíkové nebo mosazné.